Як бути добрим аспірантом

desjardins-3-cropped-smaller1-e1331058664699-284x300Марі Деарден

Факультет комп’ютерних наук і електротехніки
Університет штату Меріленд, округ Балтимор

Оригінал:
How to Be a Good Graduate Student

 

Огляд

Ця стаття намагається підняти деякі питання, які важливі для аспірантів, щоб бути успішним і отримати якомога більше з процесу, як це можливо, і для консультантів, які хочуть допомогти своїм студентам бути успішними. не мають наміру не надавати приписуючий поради – ні формул для обробки дисертацію або дванадцять крок програми для становлення більш радник дані, – але для підвищення обізнаності по обидві сторони радник-учень відносини, як до того, що очікування і повинні бути для цих відносин, те, що аспірант повинен чекати, щоб виконати, загальних проблем, і куди йти, якщо радник не передбачається.

 1. Введення
  Ця стаття виникла з обговоренням я мав з кілька жінок-професорів про проблеми з якими стикаються жінки в аспірантурі, і, як все більше жінок може бути запропоновано піти в аспірантуру в області комп’ютерної науки. Зрештою, розмова перейшла на питання про те, що ці жінки можуть робити в своїх взаємодіях з жінками студентів, щоб підтримати і заохотити їх. Я зголосився, що протягом моєї кар’єри я випускник зібрав безліч документів та електронної пошти дискусій про те, як бути хорошим радником, як отримати через аспірантуру і проблем, що стоять перед жінками. Вони жадали отримати цей матеріал, і я сказав їм, що я б розібратися в цьому, коли я отримав шанс.
  Після згадки цього проекту в ряді людей, як аспірантів і викладачів – всі з яких висловили зацікавленість в те, що я міг би дати їм – я зрозумів дві речі: по-перше, питання, які ми говоримо про дійсно були не тільки жіночі питання, але становлять інтерес для всіх аспірантів, і для всіх дбайливих консультантів. По-друге, з метою поширення інформації, зібраної я (і почав збирати від інших) це, здавалося, більше сенсу скласти бібліографію, і написати папір, що б узагальнити найбільш корисні поради та пропозиції я зібрані.Я запросив входи від друзів і колег за допомогою списків розсилки і бюлетенів в Інтернеті, і зібрав майже переважна кількість інформації. Сортування через нього і намагаючись відігнати колективну мудрість десятків статей і сотень повідомлень електронної пошти не було легким завданням, але я сподіваюся, що результати дають корисний ресурс для студентів, аспірантів і радників, так. Рада я даю тут спрямована к.т.н. Студенти в галузі інформатики та їх радників, бо це мій фон, але я вважаю, що багато що з цього відноситься до аспірантам в інших областях.
  З мого досвіду, дві основні речі, які роблять аспірантуру горішок є неструктурованими характер процесу, і відсутність інформації про те, що ви повинні витрачати свій час на. Я сподіваюся, що ця стаття буде надавати інформацію для обох аспірантів і консультантів, які допоможуть зробити процес менш болісним.

  Я в боргу подяки Девід Чепмен, якого папір ([Chapman]) був безцінним довідником для мене не тільки під час написання цієї статті, але в аспірантуру, а також.

  Цілі цієї статті, щоб підвищити обізнаність про необхідність здорового та інтерактивні аспірант-радник відносин, щоб забезпечити покажчики і керівництво для обох радників та аспірантів у плаванні лабіринт докторського ступеня, а давати посилання і ресурси для ті, хто сподівається дізнатися більше.

 2. Перш чим ти почнеш
 3. Проведення досліджень
  1. Щоденний Подрібнити
  2. Залишаючись на грунті
  3. Як дістатися до дисертації
   1. Знаходження Advisor
   2. Пошук Тема дисертації
   3. Написання Дисертація
  4. Отримання Зворотній зв’язок
  5. Отримання фінансової підтримки
 4. Поради для консультантів
  1. Взаємодія зі студентами
 5. Ставши частиною дослідницької спільноти
  1. Участь у конференціях
  2. Видавництва Документи
  3. Мереж
 6. Всі роботи і не грати …
 7. Питання для жінок
 8. Висновки
 9. Бібліографія

Поруч з Введення .

За підтримки blog.hightwall.com